SMLSKP – 16
Матеріали, Релізи, Реп та хіп-хоп

SMLSKP – 16 (Сингл)

Реп-гурт SMLSKP («Смолоскип») з міста Сміла презентує новинку під назвою «16», у якій йдеться про ті речі, які навколо нас, але яких краще би не було взагалі. Словом, музиканти запрошують слухача до ідеального світу неідеальних людей.

«Спочатку в пісні з’явився текст, але не було музики. Варіантів було кілька, але жоден не влаштовував повною мірою. Обрали, певно, найбільш нейтральний і трохи докрутили власноруч. Драм-н-бейсова (чи як воно правильно?) партія вкінці – то подарунок тим, хто чекає від нас веселих, безтурботних пісень. Ми ж схильні говорити про важливе. «16» про справжнє життя. На жаль, воно оновлюється повільніше ніж Фб та Інста, де всі ідеальні і успішні», – розповіли читачам «Нотаток» учасники SMLSKP.

«Записувались на найкрутішій студії з найсмачнішим чаєм Phrank ROC Recordings; над звуком, своїми руками і вухами, трудився Віталій Кравець; Артур Черняк допомогав з обкладинкою. Вдячні всім хто долучився на етапі створення! Величезна подяка тим хто лайкає / ділиться / поширює в своїх профілях, бо то ж для вас все робиться», – додають виконавці.

Зауважимо, що новинку можна вільно послухати у мережі, або ж офіційно придбати на популярних медіа-майданчиках, підтримавши тим самим хлопців зі SMLSKP.

SMLSKP – 16
Google Play
iTunes
«Нотаткам» на каву

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *