Slipknot – We Are Not Your Kind
Закордонна музика

Slipknot – We Are Not Your Kind (Альбом)

У серпні один з найбільш злих метал-гуртів планети Slipknot випустив шостий альбом під назвою We are not your kind. Назва говорить сама за себе, представляючи гурт: ми не такі, як ви, ми не в твоєму смаку. Однак нам припало до смаку.

We are not your kind є шостим за рахунком студійним альбомом після випущеного раніше The Gray Chapter у 2014 році. Якщо в п’ятому альбомі команда попрощалася з померлим учасником колективу, бас-гітаристом Полом Греєм, то в шостому відчувається нова віха в історії Slipknot.

We are not your kind – це торжество похмурої лірики і агресивного метала. Вокаліст групи Корі Тейлор описав його так: «Важкий, експериментальний і мелодійний, із дуже похмурою лірикою. Я проходив через темні часи і ланцюги депресії, тому це пройняло всі тексти альбому».

Альбом дійсно вийшов різноплановим і відноситься до кількох жанрів. Від ню-металу і грув-металу тут є важкі і «качові» гітарні рифи, від індастріал-металу – безліч електронних і діджейських примочок. Як не дивно, рясна наявність електроніки в цьому релізі не пом’якшує, а тільки підсилює його шалене звучання і надає йому особливий тон. Під розривні ударні і неперевершений екстрім-вокал Корі Тейлора хочеться біснуватися і зносити все навколо. Причому вокал фронтмена – окрема гідність альбому, його родзинка. Цього разу Корі перевершив самого себе. У композиції A Liar’s Funeral присутній протяжний рик, який пробирає до кісток, ніби крик пораненого звіра. Трек Nero Forte – безумовний хіт з незабутнім приспівом і драйвовою мелодією, який, напевно, поповнить колекцію кращих пісень Slipknot. Композиції Orphan, Critical Darling і Red Flag є найважчими і «зубодробильними» в альбомі, подарунок любителям шалених треків групи. Проте, для шанувальників «чистого» вокалу Корі Тейлора є дві повноцінні пісні без скріму і гроулу – Spiders і My Pain.

Slipknot – We Are Not Your Kind

Першим синглом була випущена пісня Unsainted, в якій розкривається загальний настрій і музичний напрямок шостого альбому. У відеокліпі були вперше показані нові маски учасників групи, а також представлений перкусіоніст, який прийшов на заміну звільненому навесні Крісу Фену. Примітно, що до сих пір особистість нового учасника колективу так і не розкрита, а це в столітті камер і соц. мереж! Однак найбільше люті дісталося новій масці вокаліста, відразливої форми і кольору, через яку помітно, що особа Корі помітно розповніла, завдяки чому його тут же прозвали Пельменем. Але фронтмен не засмутився і пояснив, що так і було задумано, він не My Little Pony (мультсеріал «Дружба – це диво»), щоб усім подобатися.

Взагалі звільнення Кріса Фена породило багато чуток і пліток в Інтернеті. Сам колишній перкусіоніст звинуватив у цьому Корі Тейлора і Шона (Клоуна) Креєна, які нібито найбільше заробляють в групі і мають додаткові джерела доходу, пов’язані з брендом Slipknot. Тому багато слухачів накинулися на Тейлора, пригадуючи йому такі ж ситуації з раптовим звільненням Джої Джордісона (екс-барабанщик) з Slipknot і гітариста Джима Рута з Stone Sour (друга рок-група Корі Тейлора). Можливо, вплив Корі в цих питаннях мав місце бути, але ж кожен геній має право на поганий характер.

«Найкрутіше в альбомі We are not your kind те, що після 20 років ми все ще зростаємо. Ми відкриваємо людям абсолютно новий світ, коли вони починають слухати хеві-метал і рок. Ми розширюємо їхні горизонти в музиці. Найбільше я пишаюся виходити на сцену як представник жанру, який постійно висміюють і ні в що не ставлять. І знаєте що? У нас відмінні продажі. Наше нове відео набрало понад 4 мільйони переглядів за 10 секунд. Розповідайте мені після цього, що рок і метал померли!» – Корі Тейлор.

Slipknot – We Are Not Your Kind

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *