Sleep Keepers – Я обiймаю левів
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Sleep Keepers – Я обiймаю левів (Сингл)

В одному великому українському місті живе маленька female-fronted команда, треки якої звучать на британських хвилях і обговорюються в американських виданнях. За словами учасників SLEEP KEEPERS, вони не сприймають жодних правил, умовностей та рамок. Тільки-но всі їхні слухачі навчилися виживати у кам’яних міських джунглях за допомогою дебютного ЕР ROAR!, тільки-тільки відійшли від шоку, почувши другий реліз – піанінний ЕР, як музиканти вирішили змінити мову і випустили першу і єдину пісню українською.

Нова композиція «Я обiймаю левів» розповідає про боротьбу з режимом, про внутрішню силу людини. Музиканти радять не сприймати текст буквально – мова йде не про справжню війну, ця пісня – про сміливість. Адже той, хто обіймає левів, не жахається системи або місцевих «королів». Цікаво, що спочатку текст пісні був англомовний, але для акустичних концертів його було не тільки перекладено, але ще і повністю адаптовано. Подейкують, що в англійському варіанті є «погані» слівця і змінена вокальна лінія.

SLEEP KEEPERS прагнуть міксувати стилі (alternative, dubstep, electro, industrial і т.д.) та відчутні відмінності між треками. Експерименти заносять авторів у досить протилежні світи, як це трапилось у випадку з «Я обiймаю левів», однак слухачеві такі телепортації, схоже, теж цілком цікаві. Що буде наступним кроком альтернативного гурту? Вони і самі, швидше за все, не можуть сказати. Саме це і підкупає їхніх шанувальників, змушуючи ставити лайки і очікувати нових релізів.

«Їхня музика мелодійна, жорстка, ріффова, з хорошим продакшн, в той час як тексти легко цитувати, вони доречні і проникливі. Купіть цей EP, навіть якщо вам доведеться продати нирку!» – журнал Jamsphere (США).

Українська музика: Sleep Keepers – Я обiймаю левів

Google Play
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

2 коментаря

  1. Андрій says:

    Не сподобалася манера вокалу, особливо на приспівах

  2. Стас says:

    ого, что-то совершенно новое! неужели и до нашей страны наконец добрался прогресс, радует

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *