Skystation – Незламні
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Skystation – Незламні (Сингл)

Молодий запорізький grunge/indie-rock гурт Skystation, заснований у 2012 році, вже встиг доволі голосно заявити про власну музику та змусити вітчизняних меломанів пильно слідкувати за своїм творчим шляхом. Їхні пісні давно крутяться в етері місцевих і не тільки радіостанцій, в їхньому активі значиться декілька синглів та дебютний міні-альбом, а літо 2015 року стало надурожайним з точки зору живих виступів Skystation. Зокрема, запоріжці були гостями та учасниками наступних фестивалів: Woodstock Ukraine 2015 (Львівська область, Свірзький замок), Південь Fest 2015 (Одеса), МАХНОFEST 2015 (Дніпропетровськ), Tattoo mania (Дніпропетровськ) та багатьох інших.

А зовсім нещодавно учасники гурту презентували широкому загалу свій новий україномовний сингл під назвою «Незламні». «Ми довго «обігрували» цю пісню на концертах і лише зараз записали її студійно. Взагалі-то композиція «Незламні» була написана приблизно 2 роки тому – я виступив автором музики, а Валерій Калайтан – автором тексту. Головний посил пісні – це те, що кохання дійсно є непереборною силою. І неважливо, що коїться навкруги, адже справжнє кохання здатне на все. «Незламні» – це історія про закоханих людей, які не зважаючи ні на що, будуть разом, бо їхні почуття незламні», – розповів «Нотаткам» гітарист та співзасновник Skystation Віталій Очерет.

Окрім того, хлопці запрошують всіх бажаючих на свій наступний живий виступ, що відбудеться у запорізькому клубі «ЗРК» 18-го жовтня. Саме за підтримки гуртів Skystation та Prospect у цей день на сцені «ЗРК» свою програму відіграє відомий український гурт Karna. Деталі за посиланням.

[fap_track id=”7413″ layout=”list” enqueue=”no” auto_enqueue=”no”]

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *