Skystation – My Lighter
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Skystation – My Lighter (Альбом)

Молодий запорізький інді-рок гурт Skystation показав українським меломанам свою особливу запальничку – дебютний студійний альбом під назвою My Lighter, який вмістив у себе десять авторських треків команди. Робота над представленим на диску матеріалом проходила на двох місцевих студіях – Light Side Studio (накопичення) та Shining Music Studio (зведення та мастеринг), а фінальний результат цієї творчої роботи було представлено слухачам лейблом Shining Music. Новий повноформатний альбом можна офіційно придбати за допомогою iTunes чи Google Play, підтримавши тим самим музикантів Skystation, або ж прослухати онлайн у соціальних мережах.

Фронтмен гурту Skystation Валерій Калайтан у своєму коментарі нашому сайту порівняв вихід першого студійного альбому із таїнством народження дитини: «Реліз платівки – це дійсно наче народження маляти. Часом цей процес буває спокійним, а часом просто змушує стояти на голові. Все це окриляє, змушує бути уважнішим і відповідальнішим, та безперечно приносить радість. В альбомі My Lighter немає чіткої концепції – це просто втілення стану нашої творчості на сьогодні, це те, чим ми хотіли поділитись зі слухачами: енергетикою, переживаннями та станом душі».

«Взагалі альбом, як на мене, вийшов дуже своєрідним. Зрештою, будь-який колектив, що видається вперше, показує платівкою слухачу свою базу – музичний портрет кожного з учасників, які часто-густо ще самі не розуміють чого хочуть від себе і що прагнуть продемонструвати світу в подальшому. Саме наступна творча робота над собою і над музикою і буде направлена на пошук цього розуміння та ліпшого нашого розкриття як музикантів», – розповів «Нотаткам» барабанщик гурту Данило Волков.

«Ми не виступали півроку, редагували та записували накопичений за останній час матеріал. Це дуже хвилююча та очікувана подія для нас, і, маю надію, для слухачів також. З рештою, вони наші головні судді. My Ligther – це як «Бійцівський клуб» Паланіка чи романи Буковські – чиста енергія, яку ми нарешті змогли виплеснути», – поділився із нашим сайтом гітарист Skystation Віталій Очерет.

Концертна презентація свіжого релізу молодого гурту відбулася декілька днів тому у запорізькому клубі Chicago Blues та, за словами відвідувачів, була по-справжньому шаленою та гарячою. Але хлопці не збираються зупинятися на досягнутому і, користуючись нагодою, запрошують всіх охочих на свій наступний виступ, що пройде вже наступної суботи на фестивалі «ХоліФест 2016» у рідному для них Запоріжжі.

iTunes
Google Play


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *