Skystation – Купідон
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Skystation – Купідон (Сингл)

Навздогін вчорашньому Святу всіх закоханих презентуємо вам новий тематичний трек запорізького grunge/indie-rock колективу Skystation під назвою «Купідон», який, як ви вже напевно здогадалися, став подарунком слухачам до Дня святого Валентина. Свіжа композиція вийшла на лейблі Shining Music Records та стала першим офіційним релізом молодого запорізького інді-видавця.

«Ми даруємо нашу нову пісню «Купідон» всім закоханим парам, а також всім тим, у чиєму серці жевріє полум’я та почуття любові. Саме цим синглом ми вирішили трохи привідкрити завісу перед виходом дебютного лонгплею Skystation. Всіх секретів, звісно, одразу ж розкривати не хочеться, але одне сказати можемо точно – це буде новий вид вогню!» – розповів «Нотаткам» гітарист Skystation Віталій Очерет.

Наразі учасники Skystation активно працюють над своїм дебютним альбомом на студії звукозапису Shining Music, та обіцяють презентувати результати своєї роботи вже наприкінці березня 2016 року. Окрім видання самого диску, музиканти планують організувати великий концерт-презентацію у рідному Запоріжжі та вирушити у тур містами України і близького зарубіжжя.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *