SKYLERR — Time is running out
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

SKYLERR — Time is running out (Кліп)

Time is running out – конкурсна пісня Нацвідбору Євробачення від української співачки SKYLERR. Нагадаємо, що минулого року артистка вже подавала заявку на участь, але тоді не потрапила до short-листа.

За словами виконавиці, у її новій роботі присутні емоції та сенси, душа та історія, її особиста сила. І саме завдяки цьому трек має торкнутися душі не тільки українських слухачів, але і європейських.

Загалом участь у Євробаченні для SKYLERR стала здійсненням справжньої мрії. Це була мрія дитинства, яка останнім часом трансформувалася у чітку мету.

SKYLERR — Time is running out

Текст композиції написано двома мовами – українською та англійською.

«Цю пісню написали четверо авторів, я один із них. Над музикою працював Влад Ступак із гурту 100лиця. Над текстом працювала я, Назар Савчук із гурту 100лиця і Нікіта Кісельов. Ми тоді якраз випустили пісню «Ліфт», вона у нас дуже класно залетіла, дуже гучно, і я попросила у Нікіти допомоги з українською частиною тексту, адже він дуже сильний сонграйтер, у нього дуже круті тексти. Потім ми зібралися всі разом на студії – Я, Влад, Назар і Нікіта, і вже дописували пісню далі разом», – розповіла SKYLERR.

Додамо, що вже третього лютого за пісню Time is running out можна буде голосувати у «Дії», де вона буде представлена під номером 8.

SKYLERR — Time is running out
Музичні платформи

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *