Skyhook & Melada – Пил
Електронна музика, Матеріали, Релізи

Skyhook & Melada – Пил (Сингл)

До вашої уваги новинка у triphop/d’n’b стилістиці від дуету львівських музикантів Богдана Бандрівського (діджей та продюсер на псевдо Skyhook, автор музики) та Уляни Кушик (вокалістка під псевдонімом Melada, авторка тексту). Наразі музиканти радо діляться зі слухачами вже четвертою своєю спільною роботою під назвою «Пил», початкова версія якої була написана ще восени минулого року, після чого кілька разів дописувалася, модернізувалася та переписувалася. За словами Богдана, ця робота дещо розтяглася у часі, адже в Уляни ще є інші проекти, де вона співає та щотижня виступає, а у нього є улюблений мотоцикл, діджейський пульт і робота. Та й, зрештою, настрій для спільної творчості неможливо увімкнути, просто клацнувши пальцями у зручний час.

«Пісня «Пил» народилася цілком спонтанно, що є нормальним явищем у творчому процесі. Богдан надіслав мені інструментальну демку, а я, сидячи за ранковою кавою, слухала цю замальовку і просто почала наспівувати. Дуже часто у мене одразу з мелодією вимальовується текст та з’являється ідея, про що він буде. Я чую музику, закриваю очі і уява одразу починає працювати. Тоді слова «пил, зірковий пил..» самі злетіли з вуст, немов вони вже літали у повітрі зовсім поруч. Я, до речі, ніколи не вважаю зайвим поговорити про космос, зорі, галактики, походження людства, хоча це і може для когось видатись занудством, але я фанат заглиблюватись у всілякі філософські питання – на них ніколи немає чіткої відповіді і завжди ці теми залишаються відкритими і актуальними…» – розповіла читачам «Нотаток» Melada.

Богдан та Уляна, після релізу свого синглу «Пил», планують найближчим часом продовжити спільну роботу над новими піснями, які, за сприятливих умов, сформують до кінця календарного року дебютний міні-альбом дуету Skyhook & Melada.

Skyhook & Melada – Пил

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Алексей says:

    Добрый вечер! Музыка просто валит с ног! Давно я такой не слушал! Побольше бы таких талантов на украинском эфире!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *