Skyhook & Melada – Дороги
Електронна музика, Матеріали, Релізи

Skyhook & Melada – Дороги (Сингл)

До вашої уваги прем’єра нової композиції «Дороги» від Skyhook, він же Богдан Бандрівський (автор музики), та Melada Moar, вона ж Уляна Кушик (вокал), за участі Олексія Кириченко aka Alexjazz (вокал).

«Студійна робота над композицією проходила досить швидко. Вокал Уляни записали на моїй домашній студії, Олексій записувався у Києві, в нашого спільного друга Остапа Tonalite. А от зведення вже зайняло багато часу – кілька разів я відкладав роботу над треком на досить довгий термін. У результаті робота над синглом тривала більше року. Загалом мені було б цікаво і надалі продовжувати співпрацювати із різними вокалістами», – розповів «Нотаткам» Skyhook.

За словами Уляни, пісня «Дороги», відповідно до своєї назви, символізує початок шляху, початок життя. «Вона символічно змальовує рух, зміни діяльності, різних локацій, облич людей, зміни у голові, але не в серці, адже, змінюючи зовнішні елементи, ми мусимо залишатись вірними собі внутрішньо», – коментує Melada, яку поціновувачі нової української музики можуть знати у ролі вокалістки гурту «Дао Парк».

«З Уляною ми познайомились досить давно, десь в 2012 році, коли я привозив їхній кавер-гурт Sub Rosa у місто Стрий виступати. Тоді мені одразу сподобався її вокал, я вже тоді пробував робити музику, але ще нічого хорошого не виходило. Десь приблизно через рік я серйозніше взявся за написання музики і з’явився в мене один непоганий трек, який надіслав Уляні. Я попросив, щоб вона спробувала щось поспівати під цю музику, а вже за кілька годин вона відписала, що їй сподобалась демка і скинула мені запис пісні з диктофону. Через кілька місяців цей трек видали на Liquid brilliants records. Після цього ми ще записували кілька треків – в середньому у нас виходить видавати один трек у рік», – поділився Богдан Бандрівський (Skyhook).

Українська музика: Skyhook & Melada – Дороги

Bandcamp


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *