Олег Скрипка та Христина Соловій – Зима
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Олег Скрипка та Христина Соловій – Зима (Кліп)

Двоє відомих артистів — Олег Скрипка та Христина Соловій оприлюднили спільне офіційне відео до композиції «Зима», яка пізніше потрапить до майбутньої сольної платівки Олега Скрипки.

Ідея спільної роботи належить лідеру гурту «ВВ», який був буквально зачарований вокалом молодої співачки і запропонував їй створити дует. Після згоди Христини, буквально з першого дубля артисти записали ліричну та чуттєву пісню на студії VVstudio, наповнивши її таємничими настроями, навіяними зимовою романтикою.

Кліп до пісні «Зима» було також знято «на одному подиху» – за один день. Режисером відео виступив Юрій Двіжон. Він вирішив показати у кадрі пересторогу двох закоханих, які бояться бути відштовхнутими, бояться дати волю своїм почуттям, звільнивши їх від «крижаних кайданів». Актори: Станіслав Ольшанський, Олександра Бородіна.

За словами Олега Скрипки, люди часто не вміють ростити «кохання», розходяться, вважаючи, що вони не підходять одне одному. Але вони забувають, що справжні почуття схожі на живу істоту, яка має рости, розвиватися за допомоги зацікавлених.

Жива презентації відеороботи відбудеться вже сьогодні. «Мій перший особливий дует. Дивіться кліп на YouTube та приходьте на прем’єру кліпу «Зима» Олега Скрипки та Христини Соловій 24 січня о 19:00, у Київський планетарій! Чекаю на вас!» – пише у соціальних мережах Христина.

Олег Скрипка та Христина Соловій – Зима
Придбати
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *