Скрябін – Я сховаю тебе
Матеріали, Популярна музика, Релізи, Рок та альтернатива

Скрябін – Я сховаю тебе (Сингл)

Усі шанувальники нової української музики чудово знають, що після смерті Андрія Кузьменко, його культовий гурт «Скрябін» протягом тривалого часу все ніяк не міг віднайти новий голос, харизму та необхідну внутрішню глибину, виступаючи з різними співаками й оцінюючі варіанти. Схоже, наразі цю проблему музикантам таки вдалося вирішити – днями команда продемонструвала новий вокал «Скрябіна», який тепер характеризується не чоловічим, а жіночим тембром. Саме так, вокалісткою гурту відтепер офіційно можна вважати Ольгу Лізгунову, колишню бек-вокалістку гурту і його невід’ємну частинку останніх п’ять років.

«Офіційної пропозиції стати вокалісткою не було, це сталося само собою. Через те, що постійного соліста для «Скрябіна» ми ніяк не могли знайти, адже Кузьму не замінить ніхто, ми вирішили піти іншим шляхом, зробивши жіночий вокал головним. Зараз ідуть активні репетиції, у мене почали з’являтися сольні пісні. Проте першою прем’єрою випало стати композиції «Я сховаю тебе», авторства Андрія, в оновленому звучанні та з моїм вокалом. Звісно, гурт завжди буде викликати асоціації з Кузьмою, але ми не маємо наміру зупинятися і пишемо нові пісні. Треба рухатися далі», – коментує новоспечена фронтвумен гурту «Скрябін».

За словами гітариста гурту Олексія Зволинського, ідея записати новий варіант пісні «Я сховаю тебе» виникла у колективу доволі спонтанно, як частіше за все і бувало у їхній спільній творчості раніше. «Готуючись до лютневого концерту у Львові, ми відзняли відеозвернення до шанувальників, в якому Оля виконала цю пісню під гітару. Вийшло дійсно здорово! І саме це наштовхнуло нас до думки, що вона могла би легко заспівати й інші твори нашого репертуару», – каже музикант, додаючи, що нові прем’єри від оновленого «Скрябіна» не мають змусити себе довго чекати.

Українська музика: Скрябін – Я сховаю тебе

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *