Скрябін - Від світанку до заходу
Електронна музика, Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Скрябін – Від світанку до заходу (Раритетні відео)

Сьогоднішня дата, беззаперечно, є особливою і сумною для всієї сучасної української музики та, що вже там казати, України в цілому. Адже два роки тому, 2 лютого 2015 року, не стало справжнього улюбленця публіки Андрія Кузьменка, лідера відомого гурту «Скрябін», музиканта, співака, шоумена, письменника, телеведучого… І цей список захоплень Андрія можна було би продовжувати ще довго, адже, за словами всіх тих, хто знав Кузьму особисто, він був надзвичайно багатогранною, але водночас по-людському простою особистістю. На превеликий жаль, список його захоплень вже ніколи не буде доповнено новими пунктами.

Сьогодні ми пропонуємо усім згадати співака та переглянути раритетний відеоматеріал, що носить назву «Від світанку до заходу». Перед вами відео з раритетного DVD-диску, виданого свого часу лімітованим тиражем не для продажу, що включає у себе шістнадцять кліпів «Скрябіна» режисури Володимира Зайковського. Тут присутні музичні ролики, що знімалися переважно в часи альбому «Хробак», а ще, окрім того, на вас очікують значно більш рідкісні речі, як, наприклад, перший кліп групи «Чуєш біль» (1989), та чи не єдиний кліп сайд-проекту Кузьми Molotov 20.

Трек-лист:

Вам також має сподобатись...

2 коментаря

  1. Ілько із Запоріжжя says:

    Нажаль для тих хто не має аккаунту у вк перегляд недоступний.

  2. яка там ласка... says:

    и видео на рашистском вконтакте, зашибись. дело даже не в том, что он не пашет. вы бы сразу в кремле сервак поставили. нах, сами регайтесь у убийц и хоть в десна с ними…
    Кузьма в гробу перевернулся.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *