Скрябін – Прогноз погоди
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Скрябін – Прогноз погоди (Невидана пісня)

«Будь-який прогноз погоди на завтра, люблячи когось, знати не варто», – наостанок порадив всім нам Кузьма з гурту «Скрябін» у своїй останній студійно-записаній композиції під назвою «Прогноз Погоди». Раніше невідома широкому колу слухачів композиція була презентована під час нещодавнього рекордно-найдовшого радіоефіру «Sвого Rадіо Андрія КульменкА» (S.R.A.K.A. RADIO), приуроченого до 47 Дня народження відомого співака.

Рекордний нон-стоп ефір тривав цілих 65 годин, побивши попередній світовий рекорд однієї з російських fm-радіостанцій тривалістю у 60 годин. Разом з радіоведучими Юлією Карповою та Дмитром Єгоровим це досягнення встановлювали численні друзі, колеги, рідні та шанувальники Кузьми, серед яких були: Pianoboy, Фагот, Володимир Бебешко, Тарас Тополя, Лесик з гурту Dzidzio, Віктор Бронюк, Марія Бурмака, Ігор Кондратюк, Валерій Харчишин, Олег Собчук та багато інших.

За встановленням рекорду спостерігали експерти з Національного Реєстру Рекордів України, які після його завершення у прямому ефірі офіційно оголосили радісний позитивний результат. Всі учасники марафону як один зійшлися на думці, що цей успіх є своєрідним подарунком до Дня народження Кузьми та загальним вшануванням його світлої пам’яті.

Закривала ефір вже згадана, невидана та невідома пісня «Скрябіна» «Прогноз Погоди», яку Андрій написав за тиждень до своєї смерті. Тож пропонуємо наразі і вам ознайомитись із цією трохи сумною прем’єрою.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *