Скрябін - Порш пана Мера
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Скрябін – Порш пана Мера (Кліп)

Зовсім небагато часу минуло з моменту презентації останньої платівки “Добряк” від гурту Скрябін, як Кузьма і компанія вже на повну працюють над новим матеріалом на студії. Як стало відомо, гурт вже встиг підготувати аж сім нових композицій у чорновому варіанті, одна з яких вже повністю дороблена, ще й отримала візуальне відображення у вигляді відеокліпу. Жартівливу пісню “Порш пана Мера” Андрій Кузьменко і ко презентували днями у офіційних спільнотах гурту в соціальних мережах.

Новий кліп є своєрідною кавер-композицією відомої кубинської пісні “Guantanamera”, у якій ідеться про нещасливе кохання дівчини і хлопця, але у версії Кузьми роль об`єкта непереборимого бажання виконує елітне авто Porshe Panamera. Змінивши лірику композиції на більш жартівливу, проте залишивши у музиці запальні національні кубинські мотиви, музиканти розповідають свою, осучаснену історію звичайного хлопця-працівника дорожніх служб, для якого те саме Porshe є недосяжною метою, мрією, що являється у снах буквально щоночі.

Цікаво, що гурт Скрябін початково представив шанувальникам чорнову версію нового ролика, вже згодом завантаживши в мережу і її фінальний дороблений варіант. Кліп “Порш пана Мера” є також пародією на багато сучасних відеокліпів, які останнім часом стало популярно знімати одним кадром.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *