Скрябін - Останні демо-записи
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Скрябін – Останні демо-записи

Після трагічної загибелі відомого співака Андрія Кузьменка, музикати гурту «Скрябін» передали всім шанувальникам творчості колективу останній подарунок від Кузьми – дві демо-композиції, які мали увійти в їхній наступний альбом. Серед них скандальна пісня «Лист до президентів», текст до якої було оприлюднено трохи раніше та надактуальна композиція «Сука-війна», присвячена нагальним подіям України.

Вчора, чи не у кожному місті нашої держави відбулися вечори пам’яті Кузьми – люди масово виходили на найбільші площі своїх міст, приносили квіти, свічки, лампадки та співали пісні «Скрябіна». Поховають Андрія у селищі Брюховичі, що поблизу Львова, де проживають його батьки. Всі охочі зможуть проститися з музикантом у середу, 4 лютого, у Преображенській церкві з 16:00 до ранку наступного дня.

Нагадаємо, що вчора, 2 лютого 2015 р., Андрій Кузьмеко, повертаючись зі свого чергового концерту, потрапив у дорожньо-транспортну пригоду, у наслідок чого загинув на місці. У цієї талановитої та непересічної людини було безліч музичних та особистих планів і задумів, зайвим підтвердженням чого є останнє презентоване відео гурту, яке музиканти оприлюднили за день до загибелі Кузьми.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *