Скрябін (Огнєвіч & Толочний) – ВодаВогонь
Матеріали, Популярна музика, Релізи

Скрябін (Огнєвіч & Толочний) – ВодаВогонь (Сингл)

Звістка про достатньо неочікувану прем’єру надійшла зі стану культового гурту «Скрябін» – вперше після загибелі свого незамінного лідера Андрія Кузьменка музиканти записали студійну новинку. Втім по факту презентована композиція не є новою і це навіть не один з невиданих творів Андрія, а перезаписана варіація пісні «ВодаВогонь» з альбому «Натура» 2003 року, до роботи над якою було залучено поп-виконавицю Злату Огневич та Єгена Толочного. До речі, якщо вас здивував вибір вокалістки для пісні, то тоді ви будете у захваті від наступного факту: до того, як отримати згоду Злати, учасники «Скрябіна» пропонували співпрацю Світлані Лободі та Тіні Кароль.

Саунд-продюсером нової роботи виступив гіперактивний на поприщі поза-«Океанівської» української музики Мілош Єліч, який, до того ж, записав клавішні партії треку. Запис новинки відбувався на столичній студії звукозапису «Умка-рекордс». Напевно ніхто не буде сперечатися з твердженням щодо того, що нова версія пісні «ВодаВогонь» вийшла абсолютно не схожою зі значно більш нешаблонним оригіналом, а чи добре це чи погано, покаже час і відгуки слухачів.

Яким же буде подальший вектор музичного розвитку гурту «Скрябін», усім нам залишається тільки здогадуватися. І новинка «ВодаВогонь», здається, залишає після себе ще більше питань аніж дає відповідей стосовно цього. Наразі відомо лише про плани музикантів гурту «Скрябін» видати до 50-річчя Андрія Кузьменка у 2018 році збірку триб`ют-робіт, до якої потрапить «ВодаВогонь», а чи стане вона основою для подальшої діяльності команди, чи просто залишиться у статусі одного з дуетних експериментів – побачимо з часом.

Скрябін (Огнєвіч & Толочний) – ВодаВогонь

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *