Скрябін - Не будь рагульом
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Скрябін – Не будь рагульом, не пий за рульом (Кліп)

«Не будь рагульом — не пий за рульом!» Як ви же здогадались, саме цю, завжди актуальну проблематику ДТП із нетверезими водіями, зачепили у своєму новому соціально-музичному ролику Кузьма Скрябін та компанія. Інтернет-прем’єра нового кліпу відбулась сьогодні, 4 листопада 2014 р.
Андрій Кузьменко, підносячи глядачу цю проблему із притаманним гумором, насправді прагне відвернути хоча б одну людину від чарки під час керування автівкою. Принаймні саме на це розраховували творці нового відео, зокрема режисер Вадим Єрмоленко, який і втілив у життя комічні образи свіжої міні-стрічки.

Зазначимо, що автомобільна тематика для Кузьми останнім часом стала ще ближчою, адже нещодавно співак випробував себе у ролі ведучого розважального шоу «Бережись автомобіля» на одному з українських телеканалів. Правила телевізійної передачі доволі прості: учасник має подолати 55 кілометрів за 222 хвилин, але пройшовши при цьому різноманітні випробування та завдання від ведучого. Не встигнувши вчасно хоча б на одному з етапів заїзду, головний герой ризикує залишитись із пустим баком та не дорахуватися однієї з деталей машини. Проте на учасників, які вдало впораються з усіма незвичними пригодами, чекає головний приз – новенький автомобіль.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *