Скрябін - Наш перший медляк
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Скрябін – Наш перший медляк (Кліп)

Вчергове продемонструвавши свою творчу різносторонність, Кузьма Скрябін і ко презентували публіці свою останню на даний момент відеороботу під назвою «Наш перший медляк». Минулий, до речі, не так давно презентований жартівливий кліп Скрябіна на пісню «Порш пана Мера», координально різниться від нового відео насамперед тематикою, адже судячи з нової роботи, Андрій певно спіймав ліричну музу, що нагадала йому його самі перші амурні історії і той самий найперший «медляк» із всіма пов`язаними з ним дитячими емоціями і переживаннями.

«Наша пам’ять – це взагалі досить феноменальна річ, адже деколи ми здатні пам`ятати взагалі непотрібні маленькі дрібниці, що будуть роками покриватися пилюкою у нас в голові, але в той же час буває, що нам важко згадати ім`я свого першого справжнього кохання. От така вона, життєва іронія», – зазначив Кузьма.
Саме із такими настроями і створювалися новий сингл і кліп до нього. Ліричне відео у чорно-білих тонах гурту допомогла створити режисер Антоніна Ноябрьова, ну а авторство слів і музики нової композиції вже звично належить Андрію Кузьменку.

Нагадаємо, що зовсім нещодавно Скрябін також презентував свою нову пісню «Історія. 22 січня», яку він присвятив сучасній національно-визвольній боротьбі, з якою у гурту виникло чимало проблем. Зокрема багато відомих радіостанцій просто відмовлялися приймати в ротацію нову композицію з огляду на її революційну тематику. «Якийсь просто ідіотизм з цими дурними ранковими шоу, які роблять вигляд, що нічого не сталося, – розповів Кузьма, – пускають якусь погану попсу, а не композиції, які струну натягують. Я сьогодні їду, перемикаю канали. З 20 станцій 16 – “ха-ха-ха” та “хі-хі-хі”. Тільки одна станція і взяла пісню, решта відморозилися».

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *