Скрябін – Кінець Фільму
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Скрябін – Кінець Фільму (Сингл)

До вашої уваги свіжий сингл від Андрія Кузьменка та його культового для України гурту «Скрябін» – нова пісня під назвою «Кінець фільму». У цій чуттєвій композиції музиканти розповідають історію про завершення любовних відносин пари та важкі емоційні переживання й усвідомлення того, що відбувається з чоловіком. У пісні «Скрябін» проводить паралелі між коханням та кінострічкою із всіма її гострими, романтичними, подекуди драматичними епізодами та невід’ємними фінальними титрами.

Зазначимо, що «Кінець фільму» – це перший оприлюднений сингл з майбутнього альбому колективу, який стане вже 21-м (!) студійним повноформатником у його дискографії. І це не враховуючи численні сингли, альбоми реміксів, лайв-платівки та інші релізи за більш ніж 25-річну історію гурту. До речі, минулий альбом «Скрябіна» під назвою «25» було символічно приурочено саме до чверть столітнього ювілею творчої діяльності його музикантів.

Цікаво, що пісню «Кінець фільму» записали ще 2014 року та планували включити у згадану вище платівку «25». Але з рештою, коли цього не сталося, трек лишився чекати свого часу і не оприлюднювався до сьогодні.

Варто додати, що зовсім скоро учасники «Скрябіна» обіцяли представити ще одну свою новинку. У лютому світ має побачити новий кліп гурту на пісню «Дельфіни», яка увійшла в останній студійний альбом відомої музичної формації.


Скрябін  – Кінець Фільму

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *