Скрябін - Історія
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Скрябін – Історія. 22 січня (Сингл)

Гурт «Скрябін» представив громадськості нову пісню під назвою «Історія (22 січня)», яка відповідно до своєї назви присвячена всім людям на столичному Майдані Незалежності, вулиці Грушевського та інших гарячих точках революційної України, які рішуче і патріотично борються за національну свободу і зкинення диктаторського режиму. Присвячена тим, кого фізично нищать бійці провладних силових структур, тим, хто вже впав на шляху до вільної, дійсно незалежної і соборної України. Нагадаємо, що вчора, тобто 22 січня, в епіцентрі протистояння на вулиці Грушевського було вбито за різними даними від двох до п`яти мітингувальників, а деякі джерела називають цифру до десяти осіб.

Автор музики і слів нової композиції лідер «Скрябіну» Андрій Кузьменко зазначив, що він не закликає людей йти під кулі, а лише просить населення не бути байдужим до кривавих подій, які на превеликий жаль мають місце в новітній історії нашої країни.

Зважаючи на численні провокації і різні неправдиві інтерв`ю, які були опубліковані від його імені, Андрій зробив офіційне звернення до людей, в якому розповів, що щиро пишається кожним мітингувальником у центрі столиці і гордий жити з такими людьми в одній країні. Кузьма зазначив, що сьогодні єдина легітимна влада – це український народ, і це єдина влада, якій він всебічно довіряє.

[soundcloud url=”https://api.soundcloud.com/tracks/130877321″ params=”color=494644&auto_play=false&show_artwork=true” width=”100%” height=”166″ iframe=”true” /]

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *