Скрябін - 25
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Скрябін – 25 (Альбом)

Музична діяльність у чверть сторіччя – саме такий поважний ювілей відзначили учасники гурту Скрябін, презентувавши до знакової дати нову платівку із символічною назвою «25». Як розповів Кузьма, зважаючи на те, що пісні нового альбому дуже різні за настроями і напрямками, серед них досить важко виділити так званий головний меседж альбому, тож було вирішено назвати його саме так. Обкладинка свіжого релізу складається з фотографій прихильників і близьких людей Скрябіна, які підтримували творчість колективу протягом всього періоду його діяльності .

«У цілому на настрій альбому вплинула гостра ситуація в Україні. Сьогодні ми живемо в епоху переоцінки цінностей, розставляння «за» і «проти». Але українці — мудрий народ, і я впевнений, що вони зможуть зробити правильні висновки», – розповів незмінний лідер Скрябіна.

«У світлі останніх, всім відомих подій, я зненавидів ту частину світу, що зветься Росією, – додає він. – Я готовий воювати, адже я дядько, який служив в армії. Я лейтенант медичної служби. Нормальний здоровий мужик повинен мати чітку позицію – якщо на твою територію приходить ворог – час брати до рук зброю. Тут справа в іншому – чи готова до цього наша сьогоднішня влада, адже їхні дії щодо Криму, м’яко кажучи, насторожують», – підсумовує болісну тему Андрій.

Зазначимо, що трек-лист нового альбому «25» тримався в таємниці аж до самого концерту в столичній Стереоплазі, який відбувся 4квітня і дав відлік масштабному турне Скрябіна на підтримку диску. Проте Кузьма не вважає майбутні виступи присвятою творчому ювілею гурту: «Ми не гратимемо ювілейних концертів, бо я не можу собі уявити ювілейного виступу, наприклад, Елтона Джона, присвяченого 50-літтю його творчості, – зазначає він. – Ми не прив’язуємось до конкретної дати – це будуть звичайні концерти. Я взагалі не люблю всі ці прив’язки: заслужені, ювілейні, народні… Мені здається, що все набагато простіше».

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *