Женя Скрудж – Цілуй або кусайся
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Женя Скрудж – Цілуй або кусайся (Сингл)

Другий трек з майбутнього повноформатного альбому гурту «Женя Скрудж» отримав назву «Цілуй або кусайся», та присвячується тематиці космосу і боротьби, при чому використане поняття виходу у космос автор ототожнює з відчуттям життєвого успіху, відчуттям, коли у людини виходить дійсно дещо важливе. Авторство використаної у композиції лірики належить Марії Устименко, якій, за словами музикантів, вдалося неймовірно глибоко відчути їхню початково задуману ідею пісні.

«Цей трек я присвячую боротьбі, адже кожен з нас, якщо досягти у житті дечого дійсно вагомого, повинен відчайдушно боротися за свою мрію. І ось коли у мене виходить щось важливе, у той момент я відчуваю, що я немов потрапляю на мить у відкритий космос, торкаюся руками елементів галактики, немов вона у ту мить мене чує саме так, як я цього заслуговую. Тому нова пісня «Цілуй або кусайся» про цю відчайдушну одвічну боротьбу. Інколи тебе оточують з усіх сторін, та ти маєш кричати ще голосніше, грати голосніше, але перемогти! Пробивайте всі ті набридливі стіни, що вас оточують», – коментує для «Нотаток» новинку засновник формації Євген Бондаренко.

Нагадаємо, що з першим синглом майбутнього альбому «Маніфестор» ви також можете познайомитися на сторінках нашого сайту за наступним лінком.

Українська музика: Женя Скрудж – Цілуй або кусайся

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *