Скрябін & Юркеш – Кузьма
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Скрябін & Юркеш – Кузьма (Відео)

Майже одразу після прем’єри студійної версії треку «Сука війна!» (про яку ми вже розповідали читачам «Нотаток»), музиканти гурту «Скрябін» спільно з Юрком Юрченком (Юркеш) презентували абсолютно нову композицію «Кузьма», яку, як ви вже зрозуміли, присвятили Андрію Кузьменко. Пісню було оприлюднено у п’яту річницю загибелі Кузьми. Автором слів виступив Юрій Юрченко.

До релізу композиції «Кузьма» було також долучено офіційне студійне відео, зняте на студії «На Хаті рекордс», де раніше було записано чимало пісень гурту «Скрябін». Цікаво, що поява даної новинки символічна розпочала нову сторінку творчості музичного колективу, який відтепер носить назву «Скрябін & Юркеш».

Як зазначив Юркеш, ця пісня була навіяна ранньою творчістю Кузьми і є подякою цій великій людині за все, що він робив, за те, що його музика продовжує жити після його смерті й віднаходити все нові і нові відгуки в серцях меломанів. «Дійсно, Кузьму не можливо замінити, але можна і треба співати його пісні. Для мене це велика відповідальність», – каже співак.

Разом із прем’єрою пісні «Кузьма», музиканти розповіли про те, що вже зараз вони працюють над новими композиціями, які пізніше сформують студійну платівку проекту «Скрябін & Юркеш». Власне, яким саме буде майбутній альбом і чи буде він схожим на репертуар гурту «Скрябін», вони поки що не зізнаються, але запевняють, що він буде максимально чесним.

Скрябін & Юркеш – Кузьма
Скрябін у FB
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *