Скрябін – Сонце замість шапки
Матеріали, Популярна музика, Релізи, Рок та альтернатива

Скрябін – Сонце замість шапки (Сингл)

«Кілька стрічок, чіпляючих душу, знайомий до болі голос, невимушена мелодія. Ми підхопили те, що він нам залишив, оживили і даруємо вам. Ваш «Скрябін», – йдеться у дописі на сторінці відомого гурту у соціальних мережах.

Сьогодні, 18 січня 2019 року, музиканти колективу поділилися новим треком «Сонце замість шапки», записаним із використанням архівних записів голосу Андрія Кузьменка, які збереглися. Гітарист гурту «Скрябін» Олексій Зволинський розповів, що до створення новинки було долучено робочі замальовки Андрія, його демо-записи, з яких музикант планував пізніше створити повноцінні пісні. Один із таких звукових файлів виявився досить високої якості, і хоча частину записаного у ньому тексту вже можна було почути в одній з пісень ранніх альбомів, було вирішено перетворити його на нову студійну композицію. «Схоже на те, що Кузьма відклав цей варіант на потім, адже він має інакший настрій та глибокий зміст у порівнянні з оригіналом», – коментують учасники гурту «Скрябін».

Відтак, у роботі було використано унікальний запис голосу Андрія та створено нове музичне аранжування, доповнене ще одним додатковим куплетом, який наспівала Ольга Лізгунова. За словами Ольги, працювати над композицією «Сонце замість шапки» було дуже незвично, адже у всіх подекуди виникало почуття того, що все знову по-старому – Кузьма співає, хлопці грають… І все це навіяло доволі сумний настрій серед учасників колективу, що, на їхню думку, передалося і самій пісні.

«Люди! Звертаємось до вас, щирих фанів Андрія Кузьменка, його творчості та його гурту, з проханням не користуватись піратськими джерелами, а звертатись на офіційні медіа-ресурси», – написали у мережі музиканти «Скрябіна», долучивши до цього допису посилання на медіа-майданчики (наведено нижче).

Скрябін – Сонце замість шапки
Google Play
iTunes

Вам також має сподобатись...

2 коментаря

  1. Наталя says:

    Хотіла поставити “5”, чомусь не натислося і вийшло “0”, а змінити не можна раніше, ніж за 24 год…

    1. Напевно, трапився технічний збій. Вашу оцінку додали, дякуємо.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *