Сонце замість шапки (Відео)
Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Рок та альтернатива

Скрябін – Сонце замість шапки (Відео)

До вашої уваги відеоряд, створений учасниками гурту «Скрябін» до пісні «Сонце замість шапки», який приурочено до майбутнього Дня народження Андрія Кузьменка (17 серпня). Як відомо, дана композиція була оприлюднена вже після трагічної загибелі Андрія, але у ній можна почути архівні вокальні записи Кузьми. За словами музикантів, це своєрідний ремейк композиції «Чекаю ночі».

Оприлюднений ролик було скомпоновано із унікальних архівних відеоматеріалів близьких і друзів Кузьми, а також концертного відео гурту «Скрябін» зі столичного «Докера», де і відбулася перша презентація треку «Сонце замість шапки».

За словами вокалістки команди Ольги Лізгунової, згадана композиція сподобалася багатьом поціновувачам творчості гурту «Скрябін», але, у той самий час, отримала чималу порцію критики. «Як завжди, критики було багато. Але всім догодити не можна. Однак дуже багатьом людям сподобалося. Мені подобається, що серед наших шанувальників з’явилося багато молоді. Багато людей, які іншими очима подивилися на творчість Андрія. Приходять ті, хто ніколи не був на концертах «Скрябіна» за життя і кажуть: «Боже, як ми могли пропустити таке раніше». Так що справа Кузьми живе», – коментує Ольга.

Режисером нового відео виступила Анастасія Єрмоленко.

Скрябін – Сонце замість шапки
Скрябін у FB
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *