Скрябін – Маленька дівчинка
Матеріали, Популярна музика, Релізи

Скрябін – Маленька дівчинка (Невидана пісня)

В останній день лютого 2023 року, на офіційному YouTube-каналі гурту «Скрябін» було опубліковано пісню під назвою «Маленька дівчинка». Це частина архіву музичних не виданих демо-робіт Андрія Кузьменка, якій так і не судилося стати повноцінною композицією з нового повноформатного альбому культового колективу.

У даній композиції підіймається тематика життя та смерті, вічності людської душі, життєвих пріоритетів та сприйняття навколишнього світу. Варто зауважити, що дана робота вже досить давно блукає мережею в не офіційному статусі, але наразі музиканти вирішили познайомити з нею меломанів, так би мовити, повноцінно.

Скрябін – Маленька дівчинка

«Цього року зовсім по-іншому. Не знаю, що відчував би, робив би Кузьма, але знаю точно, що це було б щиро і влучно. Він дуже боявся війни. Але вже тоді, в 2014 році був злий і налаштований вперто. Але зараз, абсолютно усі його пісні, ті, що були написані і “до” і “після” тепер слухаються зовсім по-іншому. Як добре, що вони є», – пише у соціальних мережах гітарист гурту «Скрябін» Олексій Зволінський.

Додамо, що зовсім скоро має відбутися прем’єра нового прочитання пісні «Вибач», у створенні якого взяли участь музиканти гурту «Скрябін», Юрко Yurcash Юрченко та молода співачка SOWA. Передпрем’єрне виконання композиції нещодавно відбулося в ефірі телеканалу 1+1 (переглянути можна тут).

Скрябін – Маленька дівчинка

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *