SKOFKA - Заглох
Кліпи, Матеріали, Реп та хіп-хоп

SKOFKA – Заглох (Кліп)

Український репер SKOFKA випустив пісню про автомобілістів спільно з маркетплейсом AUTO.RIA. У ній він розкриває різноманітні сторони автомобільної культури та розповідає про те, які бувають водії.

“Заглох” — це трек про водіїв і автолюбителів з різними стилями водіння, марками автомобілів та вподобаннями. Завдяки гострому гумору та мелодії, що запам’ятовується, пісня є своєрідним гімном для всіх, хто розділяє радість від водіння.

Але трек “Заглох” — це не просто пісня. Спільно з AUTO.RIA, одним із найбільших онлайн-маркетплейсів для продажу та покупки автомобілів в Україні, SKOFKA розпочав збір коштів для придбання двох фур-тягачів, які будуть передані на потреби 56-ої окремої мотопіхотної Маріупольської бригади оперативного командування «Південь» Сухопутних військ Збройних Сил України. Його мета – 3 600 000 гривень, і трек також є частиною колаборації задля популяризації збору та допомоги нашим воїнам.

SKOFKA - Заглох

“Як ви помітили, я дуже люблю мінорний стиль пісень. Моя музика викликає сум та ностальгію, і я відчуваю, що цей стиль музики близький до мого серця і серця моїх слухачів. Але це не означає, що я не люблю, не слухаю і не пишу драйвові треки. Якщо б ви мали можливість послухати мій плейлист, то побачили б цю різноманітність.

Ця пісня, незважаючи на те, що була написана понад 2 роки тому, все ще мене надихає, особливо, коли я їду на своїй Хонді. Я довго не наважувався її випустити, хоча й планував зробити це ще 27 лютого 2022 року. Але тоді її знищило “зло”, що прийшло на нашу землю, так само як і знищило десятки тисяч наших домівок.

Зараз я знайшов спосіб використати цю пісню на користь нашої країни разом із AUTO.RIA. Цей трек подарує вам енергію та позитив у ці важкі часи, але головне — допоможе нам разом із AUTO.RIA закрити збір на фури-тягачі для 56-ої Маріупольської Бригади. Ми перетворимо весь успіх цієї роботи в донати задля нашої перемоги.

І саме ти, друже, можеш допомогти та приєднатися. Поширюй цей трек, оскільки він також виконує функцію збору коштів. Крім того, задонать на збір та розкажи про нього друзям, знайомим і рідним, оскільки тільки разом ми сила. Дякую вам і Слава Україні!”, — зазначає SKOFKA.

SKOFKA – Заглох
Музичні платформи | Посилання на збір

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *