SKOFKA – Погані сусіди
Кліпи, Матеріали, Реп та хіп-хоп

SKOFKA – Погані сусіди (Кліп)

Зовсім нещодавно SKOFKA презентував у мережі дві свої нові пісні – «Погані сусіди» та «Мир на землі», про які ми вже розповідали читачам «Нотаток». І от, обидві свіжі композиції отримали офіційний відеосупровід.

В анотації до кліпу «Погані сусіди» SKOFKA зауважив, що не тільки нашому поколінню випало боротися зі сусідським ворогом, адже у тій чи іншій формі до нас це робили батьки, діди та прадіди. Артист пригадав вислів «бережи внучку погріб, бо як буде війна, то буде куди сховатись», який молодь часто висміювала та сприймала за старечі забобони, але який виявився, на превеликий жаль, пророчим для нас. А тепер і ми будемо говорити щось подібне своїм дітям та онукам. Головне робити висновки і ніколи не забувати, якою ціною нам вони далися. .

SKOFKA – Погані сусіди

Режисурою відео «Погані сусіди» займався Ігор Павлюк з Production company – SIDE. .

«Вдячний кожному, хто підтримує мою музику та мою творчість загалом. Залишаючи відгуки, поширюючи релізи, натискаючи вподобайки, ви допомагаєте моїм пісням бути почутими. Окрім того хотів би сказати слова щирої вдячності кожному, хто боронить Україну зі зброєю в руках, адже ви даєте мені можливість займатися музикою, та просто жити. Дякую вам за спокій моїх рідних і ваших рідних, низький уклін кожному бійцю, який ціною власного життя дав нам усім це. Вічна пам’ять Героям!» – каже SKOFKA. .

SKOFKA – Погані сусіди
Музичні платформи

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *