SKOFKA – По барабану
Кліпи, Матеріали, Реп та хіп-хоп

SKOFKA – По барабану (Кліп)

Реп-відкриття 2021-го, SKOFKA представив нову пісню «По барабану». Як не важко здогадатися з назви, трек — про те, як важливо часом розслаблятися та не звертати уваги на навколишній негатив.

Передноворічний час — це завжди про стрес. 31 грудня — та магічна дата, до якої люди намагаються встигнути абсолютно все. Здати звіти на роботі, підготувати подарунки близьким, підбити підсумки року, придумати, де святкувати, купити ялинку додому… Цей список має властивість розтягуватися до нескінченності та гнітити своїми об’ємами. Завжди здається, що «часу ще вдосталь, вставлю-но я собі ще одну задачку в список». А потім виявляється, що кінець грудня вже післязавтра, а ти картаєш себе за незроблене. SKOFKA пропонує зробити паузу в цьому потоці рутини та проспівати разом із ним: «але мені все по барабану».

«По барабану» несе в собі одну лиш суть: навіть коли щось турбує в думках, коли щось йде не так, як хотілось, коли, ідучи вулицями міста, ти бачиш лиш негатив — увімкни цей трек і проспівай подумки «але мені все по барабану!» Розслабся хоча б на момент цього прослуховування!» — каже SKOFKA про ідею пісні.

«Але мені все по барабану» — ніби мантра, яку варто повторювати самому собі щоразу, як життя намагається вибити тебе з колії, бомбардуючи дратівливими дрібницями. Адже якщо нам не під силу змінити світ навколо, ми можемо змінити своє ставлення до оточення.

Чорний кіт перебіг дорогу? — По барабану! Скрипить старий ліфт у будинку? — По барабану! З крана тече «фанта»? — По барабану! Вже жовтень і скоро платити за тепло? — По барабану!

Запис вирізняється з-поміж класичного меланхолійного настрою пісень артиста, бо репер хотів написати щось позитивне та драйвове. Трек, який би пасував перед новорічному настрою.

Нагадуємо, SKOFKA — репер зі Здолбунова, який цьогоріч став підписантом лейблу Enko. Його хіп-хоп потрапляє до трендів YouTube, збирає мільйони переглядів та доводить, що український реп може звучати круто і якісно. Музикант уже два роки активно випускає треки та власноруч спродюсовані кліпи. Нещодавно SKOFKA разом із бандою KALUSH дропнули ностальгійний мініальбом «ЙО-ЙО».

SKOFKA – По барабану
SKOFKA – По барабану

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *