SKOFKA – Мир на землі
Кліпи, Матеріали, Реп та хіп-хоп

SKOFKA – Мир на землі (Кліп)

Дві нові пісні «Погані сусіди» та «Мир на землі», які SKOFKA нещодавно опублікував у мережі разом, так само синхронно й отримали доповнення у вигляді офіційних відео. Про кліп «Погані сусіди» ми вже розповідали читачам нашого сайту, а завершився він логічним переходом до свого наступника – ролика «Мир на землі».

У коментарі до новинки SKOFKA пригадує, як усі ми на початку війни розмірковували, коли ж вона закінчиться. Як ми чекали декілька днів, потім декілька тижнів, а потім почали розуміти, що вона прийшла на наші землі надовго. Зараз вже стало ясно, що війна закінчиться тоді, коли ми переможемо всіх ворогів, але у часові проміжки помістити це твердження досить складно, не зважаючи на численні думки «експертів» у соціальних мережах. Артист зазначив, що він точно знає тільки одне – все це завершиться нашою перемогою, адже ми боремося за правду і після звитяги настане «Мир на землі».

SKOFKA – Мир на землі

Над кліпом, так само як і над попередньою відеороботою, працював режисер Ігор Павлюк. Операторську роботу виконав Олександр Дробілко.

«Буду вдячний кожному за розповсюдження моєї творчості! Буду радий кожному у друзях у соціальних мережах. Слухайте мою музику на музичних майданчиках!» – закликав SKOFKA.

SKOFKA – Мир на землі
Музичні платформи

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *