Skofka - Чути гімн
Кліпи, Матеріали, Реп та хіп-хоп

Skofka – Чути гімн (Кліп)

Вітчизняний реп-виконавець Skofka (він же Володиимир Самолююк) поділився своїм новим треком «Чути гімн» та офіційним відео до нього. Дану роботу музикант присвятив своєму товаришу Валентину, який загинув, боронячи Україну.

«Йооо, відео на трек Skofka «Чути гімн» вже доступне на моєму YouTube-каналі. Буду вдячний за коментарі під відео та розповсюдження! І хай «Чути гімн» буде чути в кожному нашому місті України.

До речі, військовий час може вносити корективи і в творчі процеси, адже цю композицію я записував не в своїй в студії як завжди, а в сервісі з ремонту смартфонів, планшетів, ноутбуків @4smartservice! Я вчергове зрозумів те, що зовсім неважливо “де”, а важливо “як”», – коментує автор.

Skofka – Чути гімн
Apple music | Spotify | Mp3


Окрім того, разом із релізом роботи «Чути гімн», Skofka закликав усіх охочих меломанів заспівати рядки цієї роботи:

«У мене є мрія, щоб вся наша країна заспівала ці рядки, тому зніми таке відео, додай його собі в пост Instagram та відміть мене (@skofka.ua). Я з величезним задоволенням послухаю вас, а за найцікавіший лайв надішлю свою кепку з логотипом Skofka. Допоки ми будемо «чути гімн» у всіх частинах нашої країни, до того часу і буде жити наша Україна!»


Ось як реагували на роботу «Чути гімн» слухачі:

  • «Ми є той шмат заліза, що його занурювали у пекельне полум’я і в холодну воду, і били, били, били, але ми все ж таки перетворилися на меч, який переможе! Українці це великий народ, любіть один одного, допомагайте один одному»;
  • «ЗСУ це термінотори) Skofka, дуже добрей трек»;
  • «Дякую за пісню. Я не можу наслухатися. Тільки сьогодні, мабуть, разів сім прослухала. Мене щоразу переповнюють емоції. Дякую. Чудовий твір»;
  • «Нарешті в трендах змістовні пісні»;
  • «Добра в кожен дім і серце! Україна вистоїть і ще більш розквітне!»;
  • «Коноводова Валентина, якому присвячена ця пісня, я побачив перший раз за тиждень до його загибелі. На жаль, то був і останній раз. Валентин – бойовий товариш мого сина, який дивом не потрапив на ту злощасну міну. Вічна память герою!».

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Дмитро says:

    Skofka крутий чувак, завжди знав, що він вистрілить

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *