Skinhate – НеЯкУсі
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Skinhate – НеЯкУсі (Альбом)

У новий місяць з новою потужною музикою: сьогодні, 1 липня 2016 року, український лейбл Moon Records з радістю представив загалу свіжий альбом українських важковаговиків із гурту Skinhate під назвою «НеЯкУсі»! Нова платівка стала вже четвертим повноформатним релізом відомої хардкор-команди та вмістила у себе дванадцять вибухових треків включно із бонус-треком «Язичник», який було оприлюднено трохи раніше у якості синглу та про який ми вже згадували на «Нотатках». Задля поєднання між собою пісень диску, учасники Skinhate звично для себе використали фірмові звукові вставки з улюблених фільмів та телесеріалів.

На обкладинці альбому «НеЯкУсі» красується голова агресивного створіння, створеного з легкої руки художника-дизайнера Олексія Власова. «У цій голові втілилася та міцно переплелися вся злість і ненависть, які ви сповна зможете відчути під час прослуховування наших нових творінь», – кажуть Skinhate. Варто зазначити, що цей альбом колектив писав в оновленому складі – безпосередню участь у записі взяв автор багатьох текстів, композитор та вокаліст Дмитро Кустіков, а також новий гітарист гурту. Окрім того, в написанні матеріалу брали участь усі колишні музиканти колективу, в тому числі Євген Лашко, Олександр Степаненко, Євген Липський та Віталій Кузнєцов.

Композиції, що в результаті сформували новий лонг-плей «НеЯкУсі» почали створюватися та збиратися з далекого 2007 року. «Це перший наш альбом за цілих десять років. У ньому за допомогою музики ми закликаємо слухачів завжди зберігати свою унікальність, не бути сірою масою та дотримуватися свого звичного ходу думок не дивлячись ні на що. Геть зомбі-ефект. З точки зору темпу, це, напевно, найшвидший наш альбом – тяжкість, натиск, енергетика і неймовірний шквал агресії і ненависті – ось що ви у ньому знайдете», – зазначив у прес-релізі Дмитро Кустіков.

Додамо, що нещодавно Skinhate також оприлюднили у мережі свій новий офіційний кліп на титульну пісню альбому під назвою «32».

iTunesВам також має сподобатись...

2 коментаря

 1. HarshWInter says:

  kinda weird that intro to their songs beguns with text in russian(?)

 2. РОМАН РОМАНОВ says:

  Как же долго я искал звук,который может хоть немного быть аналогом Slayer
  Этот альбом просто вышка
  Спасибо за тексты
  Спасибо каждому из музыкантов за превосходно сыгранные партии
  Спасибо вокалисту за силнейший вокал и применение его в песнях
  Спасибо ударнику..
  Спасибо за темы…
  Это очень агрессивный и идеально сыгранный альбом
  Жму руку каждому из создателей этого шедевра!
  Альбом по впечатлениям сопоставим с такими альбомами как PANTERA:FAR BEYOND DRIVEN
  SEPULTURA:ARISE
  SLAYER:REIGN IN BLOOD

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *