СХОЖА – Вогонь
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

СХОЖА – Вогонь (Кліп)

Виконавиця на псевдо СХОЖА оприлюднила нову пісню «Вогонь». Після успішної прем’єри повноформатного альбому під назвою «СХОЖІ», співачка і надалі продовжує ділитися зі слухачами особистими історіями, а також проводити паралелі між своєю творчістю та природніми стихіями.

Відео до пісні «Вогонь» було зняте біля води – на Київському морі.

«З дитинства я дуже багато подорожувала Україною. До дідуся з бабусею в Одеську область, або на конкурси та фестивалі. На одному з таких фестивалів я познайомилась за лаштунками з людиною, яка повністю змінила моє життя та надихнула досягати своїх мрій. Ніколи не здаватись і не падати. Цією великою Людиною був Кузьма. У мене немає слів, аби описати вдячність Всесвіту, тому дню, місцю і часу за те, що я мала можливість спілкуватися з Андрієм Вікторовичем. Я розповіла йому про свої мрії, а у відповідь почула: «У тобі є вогонь», – розповідає СХОЖА.

Незважаючи на те, що співачка була малою, вона назавжди запам’ятала ці слова. СХОЖА зізнається, що це дуже особиста частина її історії. Вкладаючи її у сингл «Вогонь», вона прагне нагадати слухачам про силу всередині кожного.

«Інколи буває, що все йде догори-дригом, і у мене виникає бажання полишити все, зайнятись іншою справою. Але у такі моменти я пригадую слова Кузьми і продовжую рухатися далі. Я прагну зберегти свій вогонь, пронести його крізь каміння і круті повороти життєвого шляху. Бережіть і ви свій вогонь!» – закликає співачка.

СХОЖА – Вогонь
Придбати трек
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *