СХОЖА – Танцюю
Електронна музика, Етно та фольк, Кліпи, Матеріали

СХОЖА – Танцюю (Кліп)

Юна столична виконавиця на псевдо СХОЖА оприлюднила свою дебютну авторську композицію «Танцюю». Сингл об’єднує стилістику tropical house і вокал зі фрагментами українського фолку.

СХОЖА: «Третього грудня відбувся реліз мого синглу «Танцюю», яким я закликаю людей звертати увагу на екологічні проблеми Землі та займатися озелененням територій, адже ми, як і вони, іноді танцюємо свій танець самі. Для мене пісня «Танцюю» неймовірно важлива, адже я дуже хочу, щоб маленький Всесвіт, вкладений туди, був почутий кожним.

Сингл «Танцюю» є для мене справжнім маніфестом. Протягом останніх років ми втратили страшну кількість живих зелених територій. Сибірські і Карпатські ліси, а ще великий шмат тропічного лісу Амазонії. Ви тільки задумайтесь, скільки між нами спільного, чи не так? Ми є залежними від них, але сьогодні вже вони залежать від нас.

У «Танцюю» я вклала цілий колодязь води та щиро хочу, аби ми відчули її та використали для покращення екологічного стану нашої планети. Разом із закликом любити рослини я заохочую людей збільшувати території для рослин, а також помічати їх схожість із людьми. І в першу чергу, звісно, це виклик для самої себе. Примножувати зелені території, зцілювати все, що ми втратили за кілька останніх десятків років. Людина проживає своє життя як танець, так само, як і дерево, або рослинка. Я прагну навчитись танцювати разом! З любов’ю до світу!»

Тож слухайте пісню, перегляньте кліп та приєднуйтесь до еко-спільноті разом зі СХОЖОЮ!

СХОЖА – Танцюю
Придбати
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *