Схожа – Схожі
Матеріали, Популярна музика, Релізи

СХОЖА – Схожі (EP)

Київська співачка СХОЖА випустила альбом «СХОЖІ», в якому презентувала 8 відвертих історій. Вони описують різні періоди і почуття, знайомі усім людям на планеті.

«Я пишу про те, про що ми рідко розмовляємо. Кожна людина має про нас власне враження і не завжди воно співпадає з реальністю. Наприклад, мій викладач з вокалу називав мене несерйозною людиною. Я так про себе не думаю. Важливо відчувати себе і вірити собі більше, ніж іншим», – говорить СХОЖА.

Справді, ми усі схожі емоціями і почуттями, переживаємо подібні ситуації. Співачка хоче, щоб люди цього не соромились, більше про це говорили та не боялись бути собою.

«У підлітковому віці в мене були внутрішні перепалки із собою. Усі тоді говорили лишайся собою. А як це? Згодом я почала сприймати себе через музику. Коли сідаю за фортепіано, то починаю виливати з себе усе те, що мене турбує. Це наче медитація. Інколи не вистачає слів, аби описати внутрішні проблеми, а музика допомагає бути собою», – розповідає співачка.

В альбом увійшов сингл «Мала», який говорить, щоб зберегти всередині себе дитину і радіти життю, треба бути щирою і малою. «Свою дитячу щирість я раніше вважала недоліком. Але потім зрозуміла, що мені це ніяк не заважає вирішувати дорослі питання та приймати важливі рішення. Тому залишатися малою – це класно!», – наголошує артистка.

Схожа – Схожі
Придбати
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *