СХОЖА – Мала
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

СХОЖА – Мала (Лірик-відео)

«Мала» ставить недитячі запитання.

А ти #мала чи #немала? Світ хоче від усіх конкретики, а від кожної дівчини відповідь на це запитання. Молода київська співачка CХОЖА випустила сингл «Мала», який вирішить цей внутрішній конфлікт.

«Мене часто називають малою і вважають несерйозною. У людей дуже різне бачення, що таке серйозність. Спершу я написала цю пісню заради розваг, а потім зрозуміла, що вона має бути почута», – говорить СХОЖА.

Співачка прагне, аби кожна дівчина не боялась бути собою. Неважливо сьогодні ти мала чи вже давно себе такою не вважаєш, головне – залишайся вірним собі.

«Я вважаю, якщо людина хоче залишати всередині себе дитину і радіти життю, то треба бути щирою і малою. Свою дитячу щирість я раніше вважала недоліком. Але потім зрозуміла, що мені це ніяк не заважає вирішувати дорослі питання та приймати важливі рішення. Тому залишатися малою – це класно!» – розповідає виконавиця.

Окрім того, СХОЖА випустила відео на сингл «Мала», де за допомогою образів продемонструвала відмінність між #мала та #немала.

Додамо, що тепер кожна дівчина може дізнатися, як її сприймають оточуючі та чи треба їй дорослішати. СХОЖА підготувала тест, який допоможе це визначити.

СХОЖА – Мала
Придбати
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *