СХОЖА – Літай
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

СХОЖА – Літай (Лірик-відео)

Пісня «Літай» надихне кожного розправити крила», – обіцяє СХОЖА.

Співачка СХОЖА презентувала новий сингл «Літай», який нагадує, що немає часу шукати правильний шлях або чекати кращого моменту, а є лише зараз.

«Ця пісня особлива – вона подарувала мені сміливість і нову неймовірну сторінку мого життя. Ще два роки тому я вважала, що власні пісні – це щось занадто особисте. Я вперше принесла на студію звукозапису саме пісню «Літай», вона сподобалась команді і з цього моменту розпочалась наша спільна робота. Тому впевнено можу говорити, що пісня заряджена на сміливість», – говорить СХОЖА.

Безліч людей прагне отримати бажане найпростішим шляхом, не докладаючи багато зусиль. Але є такі цілі, які буквально вимагають від тебе рішучих дій і впевненості в собі. Цей сингл про те, що досить відкладати на потім, а варто робити сміливі кроки вже зараз.

«Не треба чекати, що в один день з’явиться чарівник, який дасть тобі щасливий квиток. Поки ти будеш сидіти вдома, у своїй зоні комфорту, ніякі мрії не здійсняться. Ніхто не прийде і не подарує тобі крила. Пропоную розправляти власні!» – наголошує співачка.

За її словами, життя – це найцінніше, що в нас є, і ми маємо достатньо сил та сміливості летіти до мрій.

СХОЖА – Літай
Придбати
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Ваш друг says:

    Что это за хит? Какого, я не знаю эту исполнительницу?
    Однозначно на ТВ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *