СКАЙ – Захотів
Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Рок та альтернатива

СКАЙ – Захотів (Кліп)

«Захотів» – це новий офіційний музичний кліп гурту «СКАЙ», знятий режисером Олександром Денисенком, лоуреатом численних міжнародних кіно- та музичних нагород. За словами творців, це перший та єдиний у світі музичний фільм, що показав Чорнобиль без страху й тривоги. Це історія, що дає надію та зігріває промінчиком світла серця людей, які втратили своїх близьких.

У кліпі використано кадри фільму WONDERWALL режисури Олександра Денисенка, де розповідається історія про розгубленого і «загубленого» серед натовпу хлопця Олега, який зустрічає таємничу дівчину Сашу та їде з нею до Чорнобильської зони відчуження. Там молодий чоловік шукає відповіді на власні внутрішні питання та переживає символічне переродження.

«Наслідки Чорнобильської катастрофи призвели до сотень тисяч смертей від раку. Постраждали десятки мільйонів невинних людей. Дорослі, молодь, діти… Та значною мірою ті, хто ще не народився… Смерть близьких залишає біль у серці, який ніхто не може зцілити. Але любов залишає тепло, яке ніхто не може забрати. Сяйвом зірок наші близькі промовляють до нас з небес, що вони щасливі. Подивись на небо й усміхнись до них. Кохай!» – закликають музиканти «СКАЙ».

Кіно-версію музичного відео WONDERWALL можна переглянути за наступним посиланням.

СКАЙ – Захотів
СКАЙ y FB
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *