СКАЙ – Забери
Матеріали, Популярна музика, Релізи

СКАЙ – Забери (Сингл)

Гурт «СКАЙ», здається, із головою занурився у музичні експерименти і презентував абсолютно не типову для самого себе пісню «Забери». На перший погляд може здатися, що перед нами ремікс, але ні, це нова офіційна пісня, яку спільно з учасниками команди створив програмний директор радіостанції Lounge Fm Євген Богіня, знаний як DJ Awers.

Як зазначив лідер гурту «СКАЙ» Олег Собчук, головною ідеєю пісні «Забери» є заклик до слухачів завжди бути радісними та спокійними, побажання кохати і бути коханими.

Звісно, після прем’єри такої композиції хлопці отримали чимало закидів щодо остаточного переходу «СКАЙ» у ряди поп-музики, але музиканти запевняють, що «рок у їхніх жилах не захолов» і вже зовсім скоро варто чекати від них наступних «гітарних» новинок.

Ось як відреагували музиканти на критику у мережі: «Ми не раби стилю. На нашу думку не стиль робить пісню хорошою, а сама пісня. Ми робимо те, що нам подобається в даний момент. Ми експериментуємо. І це чудово. Прийдіть на концерт і переконаєтесь» .

Варто додати, що автори також натякнули у коментарях на скору появу кліпу до свіжої пісні «Забери», тож слідкуйте за наступними новинами.

СКАЙ – Забери
СКАЙ у FB
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *