СКАЙ – Переживем
Матеріали, Популярна музика, Релізи, Рок та альтернатива

СКАЙ – Переживем (Сингл)

Зовсім нещодавно відбулася прем’єра нового «карантинного» синглу гурту «СКАЙ» під промовистою назвою «Переживем». Наразі свіжа пісня вже доступна для ознайомлення на YouTube-каналі гурту.

«Війна, коронавірус, карантин, економічні збитки, великі пожежі в Чорнобильській зоні й у інших регіонах України… Після всіх цих випробувань на нас має чекати дуже тривала ідеально-біла життєва смуга. Ми – переживем!» – запевняють учасники гурту «СКАЙ».

Цікаво, що одночасно з презентацією треку «Переживем» музиканти оголосили про початок роботи над офіційним відео до цієї пісні. Для цього вони закликали своїх прихильників зняти вдома власне виконання даної композиції і надіслати колективу у соціальних мережах посилання на файлообмінник із вашим роликом. Словом, режисерами нового кліпу стануть всі охочі прихильники гурту «СКАЙ»!

«Давайте разом створимо це відео! Воно буде відвертим, чесним, класним, простим! Воно буде справжнім. Нам потрібні емоції, у цьому кліпі має бути якнайбільше щирих емоцій», – звернувся Олег Собчук до всіх активних поціновувачів творчості «СКАЙ».

СКАЙ – Переживем
Гурт у FB
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *