СКАЙ - Не Відступати і Не Здаватись
Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Рок та альтернатива

СКАЙ – Не Відступати і Не Здаватись (Відео)

«Не відступати і не здаватись» – нова патріотична робота від гурту «СКАЙ», за допомогою якої музиканти прагнуть донести до слухачів твердження про те, що все обов’язково буде добре. Про те, що Україна вистоїть під навалою окупантів. Про те, що ми виженемо ворогів з рідного краю. Адже нам чужого не треба, але свого ми не віддамо.

СКАЙ - Не Відступати і Не Здаватись

«Я не військовий і не маю такого досвіду, але я щиро люблю рідну землю, я люблю свою рідну Україну всім серцем і не віддам її нікому! Я буду робити все, щоб допомогати і захищати свій рідний край і свою Батьківщину від ворогів.

За дні війни Україна довела, що вона найсильніша держава у світі. З найсильнішою армією та найсильнішими людьми, які готові ціною власного життя відстоювати свободу та незалежність своєї країни! Російський ворог-окупант – підлий та підступний! А ще боягузливий, бо б’є по дітях та мирному населенню. Дякуємо нашій армії!

Єднаймося! Разом – Ми СИЛА! Не відступати і не здаватись! Слава Україні!» – написав у соціальних мережах фронтмен «СКАЙ» Олег Собчук.

СКАЙ – Не Відступати і Не Здаватись

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *