СКАЙ - Напролом
Матеріали, Популярна музика, Релізи

СКАЙ – Напролом (Альбом)

Гурт «СКАЙ», не зважаючи на важкі часи, презентував свою сьому за ліком студійну платівку, яка отримала назву «Напролом». За словами представників колективу, її мета – допомогти, перемогти, підбадьорити, мотивувати за допомоги патріотизму, романтики – усього, чим можна. Все для Перемоги!

СКАЙ - Напролом

Цікаво, що наразі альбом налічує вісім треків, але через деякий час до них буде додано дев’ятий.

Як розповів Олег Собчук, кожен реліз нового альбому є для гурту великою подією, і у випадку гурту «СКАЙ», це наче сьома довгоочікувана дитина. А довгоочікуваною вона є через те, що платівка мала побачити світ ще близько року тому, але через військове вторгнення ворогів на наші землі, цю подію було відкладено. Не зважаючи на зміщення термінів, один із треків музиканти все ж таки не встигли доопрацювати, але його буде додано до платівки протягом місяця-двох, і учасники команди будуть виконувати цей новий дев’ятий трек на концертах з нагоди презентації альбому. Ну а наразі в альбомі вісім пісень.

СКАЙ – Напролом
Музичні платформи


Платівка ввібрала в себе пісні, які раніше оприлюднювалися у якості веб-синглів, а також абсолютно нову композицію «Її Люблю». «Ця пісня є справжньою весною, любов’ю, ніжністю, сміливістю, відповідальністю та свободою. Дуже сподіваємося, що в ній кожен зможе знайти дещо особливе, те, чого так давно не вистачало. Посміхніться та погляньте на цей світ трохи іншим, теплішим поглядом», – коментують музиканти.

Разом із піснею також було презентовано mood video до неї на офіційному YouTube-каналі «СКАЙ».

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *