СКАЙ – Кожного дня
Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Рок та альтернатива

СКАЙ – Кожного дня (Кліп)

Гурт «СКАЙ» оприлюднив «тернопільський» кліп під назвою «Кожного дня», знятий у різних частинах світу. Спитаєте, до чого тут Тернопіль? Усі кадри новинки було відзнято тернополянами братами Шевчишинами та Іваном Заставецьким, до того ж чимало фрагментів кліпу саме з Тернополя, де у двохтисячному році народився «СКАЙ». Автором ідеї та продюсером роботи виступив лідер гурту Олег Собчук, корінний тернополянин.

«Кожного дня ми з вами усміхаємося, працюємо, сумуємо, відпочиваємо, сперечаємося, кохаємо, подорожуємо, розлучаємося, зустрічаємося, створюємо дещо нове, долаємо життєві перешкоди, мріємо, займаємось спортом, нудьгуємо в автомобільних заторах, п’ємо, їмо, виховуємо дітей, тощо… І кожного дня кожен із нас прямує до власної мети. Кожного дня ми маємо шанс змінити цей світ і самих себе на краще. Цей меседж ми вирішили покласти в основу нового кліпу. Адже наш світ прекрасний і ми маємо відповідати йому, бути такими ж чудовими», – коментує фронтмен «СКАЙ».

Нагадаємо, що пісня «Кожного дня» увійшла до шостого номерного альбому команди під назвою «Рідкісні Птахи», із яким ви також можете ознайомитися за наступним посиланням.

СКАЙ – Кожного дня
СКАЙ у соціальних мережах
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *