СКАЙ – Я тебе люблю
Матеріали, Популярна музика, Релізи, Рок та альтернатива

СКАЙ – Я тебе люблю (Сингл)

Якщо вже брати участь у відборі до Євробачення, то виключно у повному музичному озброєнні, – вирішили хлопці з гурту «СКАЙ» та долучили до створення особливої пісні-конкурсантки під назвою «Я люблю тебе» цілу купу іменитих спеціалістів. Зокрема у записі треку взяв участь цілий оркестр Національної Телерадіокомпанії України у складі 37 чоловік та бек-вокалістка Даша Мінєєва, а над другою англомовною версією твору (назва All my love for you) працювали саунд-продюсери Джон Хілл, Слава Макаркін, Таннер Спаркс та Сергій Шахов. Як бачите, настрій команди видається по-справжньому серйозним.

Загалом для підготовки, запису, фіналізації та оприлюднення новинки «Я люблю тебе», музикантам «СКАЙ» знадобилося майже 12 місяців часу, адже паралельно хлопці займалися виданням свого альбому «Нове життя» та організацією концертного туру на його підтримку. «На мою думку, слова «Я люблю тебе» є одними з найсильніших на планеті Земля, а може навіть за її межами, хто зна. Вони несуть у собі неймовірний енергетичний заряд. Низький уклін усім, хто дочекався цієї пісні! Користуючись нагодою, хочу побажати у наступному 2017 році усім вам миру, здоров’я, добра, віри, та, звісно ж, поваги і любові», – написав лідер «СКАЙ» Олег Собчук у соціальних мережах.

Нагадаємо, що представника України на пісенному конкурсі Євробачення 2017 усі ми дізнаємося вже у лютому наступного року, а до цього часу на меломанів очікує відбіркове голосування за фаворитів, а трохи згодом півфінал та фінал проекту.

СКАЙ – Я тебе люблю

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *