СКАЙ – Я буду йти
Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Рок та альтернатива

СКАЙ – Я буду йти (Кліп)

Відеотрилогію новинок від гурту «СКАЙ» сформовано! Слідом за двома попередніми кліпами «Мелодія серця» та GoGo, світ побачила заключна частинка даного тріо у вигляді ролика «Я буду йти», яку для музикантів відзняли режисер Андрій Корень та оператор Кадім Тарасов. Щоправда фінальну частину музичного сіквелу прихильникам поп-рокерів довелося добряче почекати, адже вихід усіх трьох кліпів було анонсовано ще у жовтні 2016 року.

Тоді ж учасники «СКАЙ» розповіли, що у кліпі «Я буду йти» на глядачів очікуватиме історія про старість музикантів, манливі звуки музики, подолання перешкод та життєві цілі. Це відео мало стати третім поспіль експериментом для лідера гурту Олега Собчука: на зйомках кліпу «Мелодія серця» артист був барменом, у ролику «GoGo» – поголив волосся та примірив роль майстра перегонів, а вже у роботі «Я буду йти», за допомогою гриму, мав побачити, як саме він виглядатиме у старості. Але, цього не сталося. Так, ви все вірно зрозуміли, всі ці сюжетні епізоди чомусь так і не потрапили до кліпу і тепер на глядачів очікує відео граючого гурту на даху однієї зі столичних багатоповерхівок. Щоправда, на дуже мальовничому даху.

Разом з тим, вже найближчим часом гурт має всі шанси відійти від подібного мінімалізму, адже обіцяє незабаром поповнити свій відеодоробок не одним, а одразу двома кліпами на пісню All my love for you, з якою хлопці приймали участь у відборі до Євробачення. Це буде дві версії роботи – англомовна та україномовна, тож слідкуйте за новинами!

Українська музика: СКАЙ – Я буду йти

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *