СКАЙ – Відчуваєш
Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Рок та альтернатива

СКАЙ – Відчуваєш (Кліп)

Одразу після «Океану Ельзи» про життя українців на чужині заспівали ще одні їхні колеги по музичному цеху – гурт «СКАЙ». Буквально тиждень тому хлопці оприлюднили у мережі свій новий сингл «Відчуваєш», а наразі вже готові поділитися з прихильниками ще й офіційним кліпом до нього, частково відзнятим у Нью-Йорку режисером Алексом Федосовим, а також в Україні Віктором Іващенко.

За словами учасників «СКАЙ», куди б не занесла доля людину, вона завжди буде згадувати рідний край, купатися у світлих спогадах минулого та відраховувати дні до наступної зустрічі, адже Батьківщина – то назавжди. Хай навіть спогади ці будуть підсвідомими, але проти своєї природи жоден із нас не зможе нічого вчинити.

Варто сказати, що на відміну від згаданої новинки «ОЕ», пісня і кліп «Відчуваєш» набрали значно більший відсоток позитивних відгуків у мережі. Зокрема дописувачі відмічали неабияку чуттєвість та щирість даної роботи, фантастичні панорамні кадри та актуальність обраної тематики.

Пісня була записана разом із Оркестром ансамблю Збройних сил України, який надав їй ще більшого розмаху, обсягу, необхідних звукових барв для того, щоб правильно передати задуману музикантами емоцію.

Зауважимо, що композиція «Відчуваєш», разом із ще дев’ятьма новинками від «СКАЙ», потрапить до переліку треків нового, шостого за ліком студійного лонг-плею «Рідкісні птахи», який буде презентовано вже 27 квітня. Також до альбому ввійде і композиція «Я тебе люблю», знана глядачами цьогорічного нацвідбору до Євробачення.

Українська музика: СКАЙ – Відчуваєш

Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Ніна says:

    Я не дуже люблю СКАЙ, а особливо їхні останні пісні. Але маю визнати – це просто чудово. І пісня і кліп реально на високому рівні, характеризують гурт як справжніх профі своєї справи та патріотів України. Дякую, отримала задоволення від перегляду.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *