СКАЙ – Мелодія серця
Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Рок та альтернатива

СКАЙ – Мелодія серця (Кліп)

Для хлопців з гурту «СКАЙ» настав час відкривати таємниці анонсованої раніше потрійної прем’єри, яка неймовірно заінтригували їхніх прихильників. При чому мова йде про поповнення відеографії гурту – як ви знаєте, нещодавно колектив випустив свій п’ятий студійний альбом «Нове Життя», після чого примудрився за три календарні дні відзняти одразу три нові кліпи на представлені у ньому композиції «Мелодія серця», «GoGo» та «Я буду йти»! І от, перший з них вже офіційно став надбанням загалу.

Новий ролик «СКАЙ» на пісню «Мелодія серця» з’явився на сторінці гурту ВКонтакті у якості ексклюзивної прем’єри для користувачів цієї соціальної мережі, а також одними з перших переглянути свіжу романтичну роботу від популярних поп-рокерів мали змогу глядачі телеканалу М1. За задумом режисера та оператора-постановника кліпу Дмитра Маніфеста, якому допомагав Дмитро Шмурак, у кадрі Олег Собчук приміряв на себе роль бармена, що споглядає переплетіння людських доль, моделює їхнє подальше спільне життя, а часом просто спостерігає, як здавалося б створені одне для одного люди проходять повз.

«Так, у цій роботі присутні певні особисті переживання, є частинка власного досвіду, але, зрештою, кожну пісню, яку я написав, я завжди пропускав крізь себе. А ще «Мелодія серця» для мене має асоціацію з кіно, при чому з однією єдиною кінострічкою, яка близька особисто мені. Казати її назву я не буду, скажу лише, що наш новий кліп – це на 100% щиро та на 100% по-справжньому», – розповів в одному зі своїх нових інтерв’ю лідер «СКАЙ» Олег Собчук.

Слідкуйте за новинами від СКАЙ, адже зовсім скоро на вас очікують наступні відеопрем’єри, задля однієї з яких Олег Собчук поголився наголо, а у другій спостерігав за своєю старістю!

Вам також має сподобатись...

6 коментарів

 1. Олександр says:

  Душевный клип. Кстати, снимали свою “Мелодію серця” ребята в Киеве, в ресторане Beanstro возле дворца спорта. Так что хвастаюсь – мне даже немного посчастливилой понаблюдать за работой СКАЙ)

 2. Настя Бєлова says:

  А мелодія серця буде на ютубі? Бо ВК-шний преєр це просто капєц. Так тормозить, що жах. Сподіваюсь що СКАЙ вже найближчим часом подбають про це. Вже чекаю на Го-Го!

 3. Лилия Вишнёвая says:

  Покорила меня ваша Мелодія Серця! СКАЙ как всегда держат планку. Да еще и знакомый актер – Паша-инопланетянин из “Родинок” ДШ

 4. Зоя says:

  Що це за мода презентувати матеріал вконтакті? Для цього є ютуб. Чи сайт. СКАЙ, ви пам’ятаєте, що це російська соц. мережа? Чи вам мало скандалів навколо?

 5. Romuald Lutskyj says:

  Пісня “Мелодія серця” надзвичайна, одна з найцікавіших за останній час. А кліп міг би бути сильнішим. Звичайно, хотілося б тільки хвалити, групі було б так приємніше, але реально гра акторів не надихає. Надіюсь, не сприймете як просто критику, а зробите певні висновки надалі. По задумці, в принципі, непогано, а з реалізацією, на жаль, неідеально.

 6. Alex Boyko says:

  Гарна пісня, якісний кліп. Мені надзвичайно сподобалось! Дякуємо!! Доречі, кафе із назвою “Скай” і Вашими піснями – гарна ідея.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *