СКАЙ – Go Go
Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Рок та альтернатива

СКАЙ – Go Go (Кліп)

Сьогодні відбулася прем’єра другого за ліком кліпу гурту «СКАЙ» до пісні з останнього номерного альбому «Нове життя»: слідом за оприлюдненим близько місяця тому роликом «Мелодія серця», світ побачила відеоробота під назвою Go Go. Так само як і попереднє відео, до радості підписників спільноти «СКАЙ» ВКонтакті, новинка у найпершу чергу з’явилася саме у цій соціальній мережі. Варто додати, що Go Go – 23 офіційний кліп команди, і це не враховуючи офіційного live-відео!

Цього разу, після попередньої ролі бармена, фронтмен гурту Олег Собчук приміряв на себе роль відчайдушного рейсера. Знімальний процес проходив на столичному аеродромі Чайка, де запекло змагались автівка та мотоцикл, символічно натякаючи на постійне життєве суперництво чоловіка і жінки. Жіночу сутність, до речі, у ролику Go Go випало втілити учасниці поп-колективу Real O Аліні Астровській, яку запросив до зйомок режисер кліпу Віктор Скуратовський. Зазначимо, що задля ефектного кадру, лідер «СКАЙ» навіть зголосився власноруч поголити волосся на голові, що стало ще однією родзинкою музичної міні-стрічки у стилі екшн.

Ну і не забувайте, що Go Go є лише другою частиною обіцяної трилогії кліпів з нового альбому «СКАЙ», і вже зовсім скоро на всіх нас очікує прем’єра наступного відео «Я буду йти», де учасники формації опиняться у власній старості.

СКАЙ – Go Go

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *