СКАЙ – Давай Втечемо
Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Рок та альтернатива

СКАЙ – Давай Втечемо (Кліп)

Учасники популярного гурту «СКАЙ» запросили усіх друзів та охочих прийняти участь у зйомках нового кліпу «Давай Втечемо», щоправда зйомки ці відбувалися аж у Лос-Анджелесі. Втім, навіть за океаном знайшлося вдосталь бажаючих стати частиною нового відео «СКАЙ» і саме завдяки ним музиканти змогли поєднати у кадрі три основні компоненти літнього відпочинку – сонце, хвилі та красивих дівчат.

Зйомки ролику «Давай Втечемо» відбулися практично спонтанно, в останні дні перебування гурту «СКАЙ» в Америці, після успішного американсько-канадійського концертного турне. За словами лідера команди Олега Собчука, цим сонячним відео вони хотіли побажати усім меломанам гарного релаксу, а також нагадати про неабияку важливість заслуженої літньої відпустки для будь-якої людини.

«Усім яскравого літнього відпочинку! Сподіваємося, кліп надихне вас на позитив. Ми будемо раді, якщо ви поділитесь цим відео в соціальних мережах – нехай у мережі теж запанує літо!» – йдеться у повідомленні «СКАЙ».

Варто зазначити, що прихильники колективу одразу ж позитивно сприйняли новинку від своїх улюбленців: «Легкий, світлий, позитивний кліп. Життя – воно таке!»; «Налаштовує на позитив і дарує літній настрій»; «Аж схотілося теж на узбережжя втікти»; «Хто подивиться кліп, той поїде у відпустку!»…

СКАЙ – Давай Втечемо

Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *