Simon Stone – Viter
Електронна музика, Матеріали, Релізи

Simon Stone – Viter (Сингл)

Ні, сьогодні ми не будемо розповідати вам про відомого австралійського театрального та кінорежисера Саймона Стоуна, адже, не дивлячись на всі його чесноти, Саймон, поки що, не співає українською. Натомість сьогодні ми пропонуємо вам познайомитися з експериментальним музичним проектом зі столиці України, названим на його честь – Simon Stone. А може і не на його, хтозна, зрештою не так важливо це, як їхня свіжа новинка під назвою Viter.

Власне, це перший трек команди українською мовою, який за жанровою відповідністю можна віднести до заявленого напрямку Dance/EDM. За словами учасників команди, він дуже відрізняється від попереднього та майбутнього музичного матеріалу Simon Stone, але просто так забути і лишити його десь у комп’ютерних папках, хлопці просто не могли. «Як ми могли заховати десь у творчій шухляді таку красу? Ми навіть разом із Сергієм Коцуром відзняли до неї відео, але його час ще попереду. Пісню «Вітер» ми створювали на домашній студії: барабани ми вперше пишемо в міді, це, в основному, окремі частини, а так всі барабани і сінти малюються у vst. Це такі сінти як massive, sylenth1, moog», – поділилися з «Нотатками» технічними моментами релізу учасники Simon Stone.

«Далі у нас на підході техно музика. Зараз є близько 15 треків в новому для нас жанрі, які ми тільки-но зіграли 23 червня на відкритій репетиції на стадіоні «Старт». Також у серпні буде другий етап музичного кемпу music factory – це програма культурного обміну між Україною і Німеччиною, в якому ми візьмемо участь. А вже з 1 по 3 серпня представимо виступ разом із українськими та німецькими колегами на фестивалі «Республіка», – на сам кінець анонсували музиканти.

Від себе також додамо, що підтримати представників експериментального дуету ви можете просто зараз, придбавши на сайті Bandcamp новий сингл Viter за практично довільну суму. Так само ви зможете вчинити і з наступними web-синглами команди, робота над якими наразі триває.

Українська музика: Simon Stone – Viter

Bandcamp


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *